| Little Kid a întrebat:

Imi place de verisorul unui baiat(cel de care vorbeam si in intrebarile precedente), la fel de popular. Dar nu asta ma intereseaza.Are zeci de comuri de la fete pe hi5, face parte dintr-o gasca foarte populara, unde se face muuulta panarama si asta ma deranjeaza(din acea gasca face parte si verisorul meu). Insa eu sunt din gascaverisorului lui(al baiatului de care vorbesc). Astazi cand am trecut pe langa el nu era cu gasca lui, era cu niste baieti.nepopulari,de care nu mi-ar fi rusine sa stau.
Cum fac sa ma placa? Nici eu nu vreau sa-i arat deoarece mi-ar fi frica sa nu faca misto.Eu nu sunt ca celelalte fete care ii dadeau lui comentarii pe hi5. ele sunt un pic mai mari, fac multa panarama si mult misto.

Ati avut situatii asemanatoare? Nu ocoloiti intrebarea, si multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca.
:*

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O relatie cu popularul implica mult stres si trebuie sa ai nervii tari ca sa ii faci fata.Mereu se vor baga intre voi fostele lui iubite, sau fete care vor sa stea cu el si tu trebuie sa stii sa le faci fata tuturor.Si e destul de complicatthinking Mai bine sa ramaneti amici, sa fii langa el cand are nevoie de tine, si sa lasi timpul sa decida in locul tauhee hee

| Filly_6570 a răspuns:

O relatie normala implica doar 2 persoane, mai simplifica putin pana ajungi acolo. Prea multe gasti, verisori, site-uri de socializare, comm-uri si alte detalii. Ia-l de o aripa si invita-l la o cafea daca merge faceti doar voi doi o gasca dupa gustul vostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum persoanele rele sunt atrase de cele de caracter opus, asa sta treaba si aici. Prima data esti curios sa afli cum sta treaba la 180 de grade fata de modul tau de viata. Te avanti, nu tii cont de consecinte, mai ales cand este vorba de sentimente. Dupa ceva timp, o astfel de relatii are foarte putin sanse de reusita. O scapare ar fi ca amandoi sa cedezewinking.
Dupa ce ai zis, imi dau seama ca se vrea o gagicareala. Daca da, poti sa-ncepi a-i vorbi varului tau pe placul lui, sa-l faci sa creada ca te-ai integrad in,, gasca`` lui. Dupa, el iti va propune iesiri alaturi de prietenii sai.