| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 11 ani si de la vreo 9 pe chiloti tot apare ceva alb, s-ar putea sa imi vina menstruatia? Sanii ii am destul de mari pentru varsta mea parul pubian a aparut dar parul de la subrat nu... i -am spus si mamei dar ea a zis ca o sa vedem dar totusi sunt curioasa.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mariaioanageo151 a răspuns:

Sunt destul de sigură că în câteva luni o să îți vină.Așa mi s-a întâmplat și mie. Acum depinde la ce vârstă i-a venit mamei tale.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Avand sanii mari desi ai o cantitate mare de estrogen desi sansa e chiar mare