| ydcgderimonxiiducbrn a întrebat:

Am 12 ani aproape 13 (peste 3 luni îi implinesc ) şi 1.60 înălțime. Aş vrea fiu mai înaltă, e posibil să mai cresc 10 cm până la anul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| andreeahtml a răspuns:

Dacă ești fata, până la 18 ani vei creste. Încearcă să faci un sport, ceva, sa te dezvolți frumos. Fetele nu prea au schimbări foarte mari de înălțime că și băieții, dar cresc in timp

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De crescut, vei mai creste pana la 16-17 ani, dar nimeni nu stie daca vei creste 10 cm anul asta sau doar 5.

| Allexanndrra005 a răspuns:

Hei.
O sa mai cresti pana la anul, nu neaparat 10 cm.Eu am 13 ani, si am 1, 68..si anul trecut am avut 1, 62.
:*