| Carolinee a întrebat:

am 12 ani pot sa port bustiera ca sa-mi mai creasca sanii?(nu prea am sani)
multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,la varsta ta,ar trebui sa te preocupe alte lucruri, nu marimea sanilorhappy.Nu-ti fa griji, ai destul timp sa te dezvolti din toate punctele de vedere[inaltime, forme etc], ai doar 12 ani,cand o sa iti vina prima menstruatie[asta daca nu ti-a venit inca],or sa inceapa sa iti creasca saniihappy.Si oricum,si fetele cu sanii mici sunt atragatoare,mai atragatoare decat cele cu sanii mari[dupa parerea mea]winking.Nu-ti mai fa griji din cauza asta,cat despre bustiera,poti sa porti mult si bine ca nu e pentru a face sanii sa creasca,e pentru ceea ce ti s-a spus si in raspunsul anterior, e facuta sa nu se vada sanii prin anumite bluze[transparente, stramte etc].De obicei, persoanele cu sanii mici poarta bustiere, iar cele care au sanii mai mari poarta sutien.Pa-pa!happy

1 răspuns:
| SweetyღGirl a răspuns:

Bustiera nu iti mareste sanii.ea e facuta ca sa nu se vada sanii prin bluzele mai subtiri.