| Alessia_5785 a întrebat:

Buna`! Am 12 ani si m-am reintalnit cu un baiat pe care il cunosteam de acum doi ani, adica de cand avem 10 ani. El acum are 16 ani, dar atunci el avea 14 si vroia sa stea cu mine insa eu nu am acceptat.Ne-am reintalnit la tara(amandoi am venit in vacanta la bunici) si cand il vad simt niste goluri in stomac.inseamna ca simt mai mult decat o placere pentru el? Eu nu stiu daca ma place, dar as vrea sa stau cu el si nu stiu cum sa fac ca eu sunt mai timida... FUNDA pentru cel mai bun raspuns`!

2 răspunsuri:
| Deea99_4358 a răspuns:

Incercati sa faceti lucruri in comun sa va plimbati sa discutati, chestii din astea
si golurile in stomac inseamna ca il iubesti iti provoaca emotii sper ca ti-am fost de ajutor

| xPanaLaCer a răspuns:

Pai da. incearca sa te cunosti mai bine cu el, sa vezi ce lucruri ii plac acum sau daca si.a schimbat gusturiile. si incearca sa afli daca te place, adica lasa timiditatea acasa si iesi fara ea, si intreaba`l direct ce simte pentru. tine. Succes!