| anonim1121 a întrebat:

Sal tpu.Eu stau de multi ani in strainatate si nu mai am niciun prieten in romania.Eu in fiecare an ma duc in vacanta la bunici mei si aclolo aveam o prietena cu care ma cunosteam de la 8 ani ( si ia statea la oras dar venea in vacanta la bunici).Ea e mai mica decat mine cu 2 ani.Mie imi place de mult de ea. Problema e ca de 2 ani nu mai vine si nu am mai vazut-o si ma si sters de pe mess si nu stiu ce sa mai gandesc sad Aproape de un an nu mai vb cu ia si chiar mie si rusine sa vb cu ia nu stiu ce sa o intreb.Credeti ca trebuie sa vb iarasi cu ia sau sa o las in pace, poate nu vrea sa mai vb cu mine sad

11 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

Hey,te inteleg. Iti place de aceasta fata, nu? atunci ce mai astepti. Nu renunta orice s-ar intampla. Incearca sa vorbesti c ea. Gandeste-te bine dk ai facut ceva rau care sa o faca sa te stearga din lista de mess si incearca sa-i ceri scuze. Ar trebui sati asculti instinctele, fa cea ce inima iti spune sa faci. Fi tare! nu da funda. Mia facut placere s te ajut. dk vrei mai mult ajutor din partea mea messu meu este ionutpop32. Te voi ajuta cu placere.

| anonim1121 explică (pentru ionutpop32):

Eu nu am facut nimic rau sau poate am facut si eu nu stiu dar nu stiu ce sa fac, imi e si rusine sa mai vb cu ea si nu stiu poate chiar ar fi mai bine sa nu mai ma bag in viata ei sad

| ionutpop32 a răspuns (pentru anonim1121):

NU RENUNTA!

| anonim1121 explică (pentru ionutpop32):

Ma poti ajuta?

| ionutpop32 a răspuns (pentru anonim1121):

Desigur, doar sami spui cu ce happy

| anonim1121 explică (pentru ionutpop32):

Pai nu stiu cum si ce sa o intreb si imi este frica sa ma refuze sad

| ionutpop32 a răspuns (pentru anonim1121):

Nu trebuie sa-ti fie frica. intrabo ce mai face si altele dar in niciun caz sa nu o intrebi de ce tea sters din lista de mess, OK?
Incarca.

| anonim1121 explică (pentru ionutpop32):

Ok

| Mary_Maria_1994 a răspuns:

Poate te-a sters ca si ei ii este rusine ca si tie. Poate si ea te place. Eu spun sa o iei incetul cu incetul si ai sa vezi dacă si ea te place si dacă are rost sa incerci si fii cu ea. Sper ca te-am ajutat.

| anonim1121 explică (pentru Mary_Maria_1994):

Nu cred. Tu ai sterge o persoana de pe mess pentru ca tie rusine de ea? Poate nu mai vrea sa fim prieteni, nici nu stiu ce sa mai gandesc, sunt foarte trist sad ea a fost ca o sora pentru mine sad

| Mary_Maria_1994 a răspuns:

Buna! Poate ca te-a stres ca ii este si ei rusine. Poate ca si ea te place. Eu zis sa o iei ușor si ai sa vezi dacă si ea te place si vrea sa fie cu tine. Succes si sper ca te-am ajutat.