| FCSBfana a întrebat:

Am 12 ani si sunt in clasa a7a B. Maine am sedinta cu parintii si nu i-am zis la mama din cauza notelor. Mama colegei de banca are numarul ei si e prezenta la toate sedintele cu parintii.
Ce sa fac? Daca mama colegei de banca o suna pe mama? Ce za ii zic?

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

O suna dupa sedinta. si atunci ii spui mamei ca ai uitat.
nu va suna inainte nu are de unde sti ca nu i-ai spus.nu-i zicecolegei ca mama ta nu vine.
si roag-o pemamata sa nu te streseze ca o sa faci ulcer. asa sa-i spui.