| zozogirl a întrebat:

Buna. Am 13 ani. Am intrebat-o pe mama daca ma pot epila si a zis ca da. In urma cu o luna m-a dus la salon si m-a epilat cu ceara. Acum mie mi-a crescut parul inapoi, dar nu stiu cum sa-i spun mamei ca vreau sa ma epilez mai des. La scoala copiii radeau de mine si din acest motiv m-a lasat... Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui mamei din nou si mergi cu ea la epilat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci iar la epilat. Crezi ca ea nu stie ca trebuie sa te epilezi periodic?

| Nirvanaaa a răspuns:

Ii spui din nou happy.
Treaba ta e sa ii aduci aminte, ca ea uita când te-a dus și nu sta sa vadă cât de repede îți creste parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai puțin costisitor este să-ți cumperi un epilator sau cremă depilatoare și să te epilezi acasă.