| Luminita_Andreea_2000 a întrebat:

Am 13 ani, si am niste probleme in familie. Părinții mei s-au despărțit cand eu aveam 5 ani. Acești 5 ani cat am locuit împreună ei se certau tot timpul. Acum ne-am mutat in provincie. Dar aici,mai locuim si cu unchiul (fratele mamei) si nevasta cu copiii lor. Si atunci cand mama nu este acasă,iar tata nu mai trece sa ne vadă, unchiul si mătușa se ia de noi. Am gasit si eu o pisicuță mica pe drum si mi s-a făcut mila de ea sa o las aruncată in stradă. O am de un an,doi si chiar ma ocup de ea. O hrănesc cu cele mai alese mâncăruri

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai trebuie sa vorbesti cu mama ta despre asta sau sa incerci sa fi mai cuminte daca alta posibilitate nu aveti