| CătălinaAdina a întrebat:

Am 13 ani happy şi aş vrea să îi spun mamei să îmi cumpare şi mie câteva sutiene ( de preferat 3, negru, alb şi roşu ) laughing. Dar cum aş putea să-i spun? Adică am sânii destul de dezvoltaţi ( trec în clasa a 7 - a ) şi majoritatea colegelor mele poarta sutien. Până acum am purtat bustieră, dar acum au mai crescut şi se vede urât prin maieurile subţiri etc. straight face. Deci. cum i-aş putea spune mamei să-mi cumpere cele 3 sutiene?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Spune-i pur si simplu ca ai nevoie.
Uite mami, pana si colegele mele poarta, as vrea si eu sa port, sunt mare de-acum incolo, va trebui sa port si nu am incotro!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai silicoane deja?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maica-ta nu e constienta ca ai nevoie? straight face

| marktheshark a răspuns:

Pai mai bine cumparati singura