| WhosYourDaddy a întrebat:

.Am 13 ani si m-am apucat nu de mult timp de fumat. nu fumez foarte mult cam 2 tigari pe saptamana... am o intrebare se pot inegrii plamanii de la 2 tigari pe saptamana?) in cat timp se regenereaza? stiu ca nu e bine ca m-am apucat dar...

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

De la atata, nu...insa esti in crestere si pana pe la 18-20 de ani daca vei continua sa fumezi s-ar putea sa dauneze dezvoltarii fizice.In fine, incearca sa renunti cat se mai poate si nu ai devenit dependent de tigari. Succes!