| iffet76 a întrebat:

Bună TPU, as vrea sa va intreb dac vi sa intmplata (fete) ca iubitul vostru sa va respina sunt de aprox 2 ani cu el la inceput era ok cam de vrrao 2 luni a inceput cu fotbalul cu cativa prieteni iesiri in ora ok l.am intes dar nu isi mai face timp pentru mine ..se comporta ciudat ocoleste sa ma sarute pana si pe obraz..nu cred ca ar vb cu alte fete fiindaca ma intelg bine cu mama lui si stie ce face.dar ma doare respingerea asta brusca ce e ciudat e ca ma suna. oare s-a plictisit de mine sau?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el? E clar ca ceva s-a schimbat. Poate nu mai e atras de tine si nu stie cum sa iti spuna.

| RAY a răspuns:

Sex faceti?

| iffet76 explică (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru iffet76):

Asta e problema

| PersonajFictiv a răspuns:

Sunt multe motive pentru care ar putea sa faca asta.
De unde sa stiu eu?
Darstiu cine stie : el.
Deci vorbeste cu el deschis despre asta,spune-i ca il simti distant si ai vrea sa stii de ce, daca ai gresit, daca e vina ta, daca ai facut tu ceva, etc.