| 3m3i3a a întrebat:

Buna am 14 ani, 1, 60 cm si 57 kg si asi vrea sa slabesc 5-7 kg. Am tinut o multime de diete dar nici una nu a funtionat.

Va rog daca stiti o dieta (fara legume pentru ca nu imi plac)
sau daca nu stiti o dieta atinci dati-mi un sfat. As vrea daca se poatesa slabesc 1-2 lini.
VA MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| RisenAngel a răspuns:

Poti slabi si in mai putin de o luna happy manaca 6 mese pe zi in cantitate mica si sa contina carne slaba si salate. Mananca fructe si bea multa apa sa iti maresti metabolismul.

Si fa exercitii Cardio HIIT big grin poti sa slabesti chiar mai mult intr-o luna daca faci ce te-am scris. Salut!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele și practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Poți alerga, și așa slăbești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Greutatea ideala ar fi de 50 de kilograme.
Nu se tin diete la varsta ta, deoarece esti in crestere.
Mananca cat mai sanatos si fa zilnic miscare.
Te pup!

| Lovetolove a răspuns:

Dieta Dukan...
( http://dietadukan.ro/ ) e foarte buna, desi ca orice dieta are avantaje si dezavantaje.