| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si cu ceva timp in urma am accesat un site cu filme pentru adulti din greseala iar acum primesc mailuri de la FBI scrie cum ca trebuie sa platesc cateva mii de euro si la sfarsitul lor scrie ca au fost verificate de antivirus Avast.E posibil sa trebuiasca sa platesc? Sau e doar SPAM

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu e nimic adevarat. FBI-ul nu te contacteaza in felul asta niciodata si in nici un caz nu te pune sa platesti o suma de bani in felul asta, pe internet. Cel mai probabil ai luat un virus.

2 răspunsuri:
| PrometeusRegeleApelor a răspuns:

Nu e nevoie sa platesti cat timp ma poti despagubii pe mine in natura

| anonim_4396 explică (pentru PrometeusRegeleApelor):

Nu te inteleg