| FrunZaVerDe24 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat, care e la scoala mea. Problema e ca nici macar amici nu suntem...ne salutam pe strada si atat...Ce sa fac?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Park1Suin a răspuns:

Scriei ce simti pe facebook.La mine asa a
functionat.

| anapricopi76 a răspuns:

Stai de vorba foarte mult cu el despre toate chestiile care va vin in minte.Ai sa vezi ce repede te va place.

| NikoMiha a răspuns:

Intreaba-l ceva pe fb si dupa intr ce face.i-ai id-ul si vb cu el

| AltcinevaPeAcestCont a răspuns:

O,tu mai vrei şi altceva, nebunatico! laughingŢie îţi arde la 14 ani de relaţie serioasă? E de ajuns să fiţi prieteni şi atât!

| Glib13 a răspuns:

Spune-i ce simti!
Nu te grabi, ai abia 14 ani!
Viata ta abia incepe!tonguetongue