| Violetta12345 a întrebat:

Buna, am 14 ani si sunt foarte tare certata cu mama mea. De cand a inceput vara ne certam mereu, dar azi dimineata ne am certat foarte tare, si nu ne am mai vorbit. In seara asta vreau sa dorm la o prietena, dar nu vrea sa ma lase, si chiar vreau sa dorm la ea, pentru ca m-am saturat sa stau acasa si sa ma cert cu ea

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat staI pe banii ei nu ai dreptul sa comentezi. Auzi la ea, se cearta cu mama ei laughing. V-au crescut penele pe spate cam repede ciutanilor.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Meriti funda.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sigura ca ai jignit-o nu comenta nu ie frumos ce iai spus ca vau crescut penele pe spate

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

Copilo, cauta si tu niste papusi cu care sa te joci si nu te mai baga in seama aiurea.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand nu-mi plac papusile si nu sunt pentru papausa dar mi se pare ca tu te joci si cu masinelele si cu papusile

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

Logica de curca, daca tu esti copil ai impresia ca totI sunt asa. Foarte inteligent, nu am ce zice.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai logica de curcan.Du-te si te mai joaca cu masinelele. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

Am dat in mintea copiiilor nu gluma

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu-s copil

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

"Salutare! Am nevoie de ajutor eu am 12 ani", nu doamne fereste. Esti mare adult cu multe responsabilitati pe cap.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune ai crezuto. Daca nu ma crezi e sora mea si sora mea e adolescenta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

Cum sa nu, cum sa nu.

| ngina a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-mi pun o poza de profil si mai vedem cine castiga

| anonim_4396 a răspuns (pentru ngina):

Pariez pe EmptyBook