| Deea2021 a întrebat:

Buna, am 15 ani și fumez cam de 2 săpt, dar părinții nu știu, fumez doar când plec de la școală cu colegii, dar când vin acasă îmi este frica sa nu mă simtă ai mei, ce pot face că să nu mai miros a fum de țigare? Faci funda!

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Metoda 1: mesteci multă guma Orbit mentolat
Metoda 2: folosești spray de gură
Metoda 3: te speli de 2/3 ori pe dinți

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa nu mai fumezi. Ti-o spune un om care a fumat de la 17 ani si s-a lasat de cativa ani, dar cu multa greutate. O sa regreti ulterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce fumezi? Nu e mai bine să ai plămânii curați? Gândește-te bine și ia o decizie înțeleaptă.winking