| aliona_5363 a întrebat:

Buna happy am 15 ani si plac un baiat de 18ani, dar nu stiu daca sentimentul este reciproc sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo daca nu va cunoasteti nu sunt sanse.
Noi vedem un tip pe strada si il placem dar el vede o alta tipa si o place si tot asa chatterbox. Incearca sa te aproprii de el.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si de ce nu investighezithinking
Nu e asa greu cum parehee hee
Trebuie pur si simplu sa faci pe detectivul nitel, sa afli ceva informatii de baza de la amicii lui, cum ar fi daca are prietena sau nu, sa ii iei id-ul si sa incepi sa vorbesti cu elbig grin

| HBK a răspuns:

Si crezi ca vreunul din noi care binevoieste sa te ajute, stie cu siguranta daca e reciproc sau nu? N-ai de unde sa stii daca nu afli, daca nu l supui la cateva mici "teste" sa vezi daca te merita sau vrea doar sa-si bata joc.

| αndï a răspuns:

E eronat happy tu la 18 ani ti-ar fi placut de un baiat la 15 happy? pune-te in locul lui

si mai ales : pana la varsta de 15 ani te consideri a arata BINE? ( fara narcisism, narcisist = persoana care se considera foarte frumoasa ), la faptul daca ai avut destui prieteni pe care tu ii consideri aratosi, chesti, esti multumita de corpul tau, esti virgina / nu... dai mai multe detalii te rog si te pot ajuta big grin ( pm plz )

| heartgrenade a răspuns:

Si intrebarea care e?

| masly a răspuns:

Pai ce mai astepti? afla daca sunt sau nu sentimentele reciproce!
daca sunt spune-i ce simti si ca vrei sa fi cu el!big grin bafta