| anndellinna a întrebat:

am 15 ani si tocmai am fost intrebata de un fost prieten al unei prietene bune daca vreau sa fiu cu el. eu l-am refuzat deoarece tin foarte mult la prietena mea. voi credeti ca am facut bine?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca da. Sunt si alti baieti. Daca tu nu il placi foarte mult pe acel baiat nu are rost sa risti o prietenie pentru asta.

| Eu4EverX a răspuns:

Da ai facut bine, daca iti e prietena adevarata merita orice sacrifiuciu.

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Si acum trebuie sa te laud, nu? Da.Bravo,felicitarihee hee Ai facut foarte bine:*

| pa1r0c13 a răspuns:

Dap nu merita sa-ty strici prietenia din cauza unui baiat
mai sunt atatiawinking