| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am 16 ani si de cateva saptamani sa zic asa am inceput sa mananc foarte mult, mai ales dulciuri si haotic.De apr 1 saptamana de fiecare data cand mananc mancare ma apuca greata insa cand mananc de ex dulciuri sau fructe nu am nicio problemastraight face. De la ce ar putea fi? poate fi din cauza ca am inceput sa mananc mai mult decat de obicei? pentru ca inainte nu mancam mai deloc... daca apucam sa mananc 2 mese pe zi era sarbatoarelaughing

Răspuns Câştigător
| Felix1985 a răspuns:

Incearca sa mananci bine mestecat, cate putin si mai des. Daca se poate, mai dietetic si mai natural. Fara conserve sau alimente industrializate.

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Nu e ca nu imi place mancare.asta e problema.ca ce imi pica de mancat in mana mananclaughingda mananc haotic rau.adica daca am dulciuri mananc dulce inainte de masa, dupa mai bag niste dulciuri... dupa daca mie pofta sa rontai ceva imi pun mancare sau dulciuristraight face

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Crestiiihappy sau nu-ti place mancarea tongue
asa fac si eu eu daca nu mananc de la fast food, in fiecare zi.mai bine mor de foame laughing
funda?

| babyloving a răspuns:

Poate ca ai vreo dereglare la stomac si de aceea mananci mai mult dulciuri dar cel mai bine ar fi sa nu mai mananci tot felul de prostii caci nu iti fac bine si sa mananci bine mestecat cum a zis si felix1985

| yQ2n2 a răspuns:

Asta este mai mult o intrebare... daca in ultimul timp ai facut sex cu cineva ejte posibil sa i insarcinata in general femeile insarcinate mana=inca un porc pe zi laughinglaughinglaughinglaughinglaughing