| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 20 de ani si am o neclaritate in legatura cu un coleg de curs.De cand suntem colegi adica de un an nu am vorbim niciodata.Azi a trebuit sa dam un examen,si eu mergand pe strada il vad pe el, trecand pe langa mine.Toate bune si frumoase, pana cand in 3 minute ajung la institutie si top si el in fata mea(parca e o fantoma care se tine dupa mine,o sa va zic mai incolo).Il vad,il salut,imi raspunde si incepe sa ma intrebe lucruri legate de scoala,evident etc.Faza este ca acest baiat are un comportament ciudat fata de mine. Spre exemplu acum cateva luni,la scoala am avut un examen si eu stateam in acel moment la geam pe hol singura, el a luat-o pe scari prin corpul celalalt si s-a intors pe scari prin fata mea(a facut asta de vreo 2 ori)Alta data cand am fost la toaleta eram singura si toti plecasera din institutie,asa stiam.M-am spalat pe maini si cand sa ies dau nas in nas cu el frate asa ceva e culmea,eu am fugit pe scari, si el dupa mine.Eu am crezut ca se duce la toaleta.Au mai fost si alte lucruri dar marunte.Nu mai detaliez.Si inca ceva el are pe facebook niste poze parca se forteaza sa fie el insusi(pare tare ingamfat)Si azi cand am vorbit nu mi se pare deloc asa, adica e vorbaret.Acum nu-l cunosc foarte bine dar asa am dedus eu ca in realitate e altfel.Cand am intrat in sala azi, m-am asezat pe scaun si face ce facea se uita la mine.Mai statea si iar asa.Nu sunt proasta si oricum iti dai seama cand cineva se uita la tine mai ales de zeci de ori.Eu nu stiu ce sa mai cred despre acest baiat.El are prietena de 8 luni.Voi ce credeti ca se intampla? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te place dar este timid si nu stie cum sa te abordeze. O fi avind prietena, dar cine stie, poate ea l-a agatat.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Posibil ii place de tine.

| PreaTareღ a răspuns:

Evident, la parasit prietena.
Vrea sa te intrebe pe tine sfaturi
Da ii este rusine.
Sta prin fata ta ca sa vorbeasca,
Da emotiile il lasa balta.
Si de aceea te urmareste.
Esti prima la care s-a gandit,

Fundahee hee

| anonim_4396 explică (pentru PreaTareღ):

Oare? pe facebook am vazut ca este inca in relatie cu ea, ...la asta ma gandisem si eu inainte sa vad happyOricum mersi pentru raspunshappy

| PreaTareღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar funda?!? rolling on the floor)