| AnneM123 a întrebat:

Buna, am 24 ani, dupa ani de zile de plans zilnic si crize, pe 27 decembrie am plans ultima data, s-a facut o luna si eu n-am mai varsat o lacrima... nu pot sa-mi explic... cum brusc nu mai am atacuri de panica, ani de zile am cautat raspunsuri si dintr=o data nu mai am lacrimi?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Poate in urma unei introspectii ai ajuns sa te cunosti, cand ajungi sa faci asta incepi sa iti pui liniste in ganduri si obtii acea pace de sine, e de bine, continua spre lucruri pozitive, spre activitatile care iti plac, muzica care iti place, hainele preferate, oameni de calitate si iesitul mai des la soare happy

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai constintizat ca plansul nu ajuta la nimic si nu-i util nimanui, si poate te-ai maturizat in final, intelegand viata si rosturile ei.

| dullcat a răspuns:

Bucura-te de evolutia in bine, nu are niciun sens sa cauti nod in papura.Iar la 24 de ani nu mai esti adolescenta.

| Ilovedinero a răspuns:

Uneori cauti rezolvarea unei probleme ani de zile, si la sfârsit vine singură.