| anonim_4396 a întrebat:

am avut si eu rubeolasad deci am de joi, adica din 16...acum mi-a trecut de tot.medicul mi-a dat o motivare pana in 27, adica luni, dar eu as merge si vineri pentru a putea recupera in weekend lectiile. acum, intrebarea mea este, daca stiti sau ati facut si voi, care este perioada de stat in casa? mai mult de o saptamana? pot sa merg vineri sau astept pana luni? va multumesc

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu zic ca daca ti a trecut de tot si nu mai ai nici o bubita te poti duce vineri