| ade21 a întrebat:

am avut un prieten anul trecut si era foarte posesiv dar si foarte nepasator, cel putin aparent. Am inceput sa ma satur de comportamentul lui fata de mine si ne-am despartit. Desi eu i-am dat papucii, el a inceput sa se laude ca el s-ar fi despartit de fapt de mine. Totusi nu mai vorbeste cu mine deja de aproape 10 luni, insa are anumite momente in care ramane cu privirea atintita spre mine. E un tip mai singuratic de felul lui. De ce se comporta asa fata de mine?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Asha e felul lui de a fi. stii sint baieti mai indiferenti si isi askund sentimentele. dar nu imi place chestia ca el a zis ca de fapt el te-a parasit...
Trebuie sa discutati. de fapt trebuia. sh sa-i spui chiar lui acest lucru. Fostul meu prieten tot cam asa era. Credeam ca nu prea tine la mine. dar sa stii ca apoi dupa ce ne-am despartit. am vb pe tema asta. eu i=am reprosat. insa el a spus ca era mai indiferent, tacut. din cauza ca fetele * se suie in cap*. tongue absurd
Ok. cred ca bine ai facut ca te-ai despartit... o sa intilnesti altul care sa-ti demostreze cit de mult valorezi pn el. si sa nu fie indiferent nici o clipa. sh f gelos pe baietii care doar te privesc big grin
pup.

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca i-ai dat papuci care mai e treaba...fiecare cu treaba lui.

| christabell a răspuns:

Probabil are remuscari ca s-a laudat asa.Asta ar fi un lucru bun. E bine si ca te-ai despartit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai i-ai dat lui papucii? poate ii e mila de tine ca ai ramas in picioarele goale.si vine iarna.