| oBuburuză a întrebat:

am avut un prieten azi ne-am despartit ( suntem de 7 luni ) ne-am mai certat pana acum si decate ori ne certam se da la o tiganca urata si cand trec pe langa el eu sau prietena mea el se da la aia sau la alte fete le ia in brate si se uita spre mine si mie imi vine sa tip dracu acolo de draci, cum as putea sa-l fac si eu gelos adica inca il mai iubesc si na... please ajutor, FUNDA!

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Rivala ta e şi ţigancă şi şi urîtă.
Cît despre iubire...Să fim serioşi! Mai langsam!
Asta e un fel de ...Hai să vorbim discu ţii!
Chiar crezi că e atît de interesantă pentru noi această durere a ta?

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ai spus ca te-aqi despartit si poti sa incepi cu asta. Daca vei cauta sa-l faci gelos si sa te arunci in bratele unui tip pentru el acesta va fi semnalul clar ca inca tii la el, totodata el iti vede reactia si de asta si face asa.
Dar ea gandeste-te ce s-ar intampla daca ai trece pe langa el si nici macar nu ai intoarce capul si ti-ai vedea mai departe de drum? Nepasarea crede-ma ca este cea mai dureroasa asa ca daca vrei sa te razbuni poti sa o faci asa.
Uita-l

| oBuburuză explică (pentru MeConstantine):

Pai de cate ori trece pe langa mine, trebuie sa-mi faca ceva si normal ca ma intorc sa-i dau una!