| MileyS a întrebat:

Am cumparat otrava pentru purici Regesc de la veterinar. Mi-a dat si pentru puricii de pe caine si pentru adapost. As dori sa stiu daca cea pentru adapost e periculoasa, daca i-ar putea face rau cainelui sau oamenilor. Multumesc anticipat! Dau funda!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Otrava pentru purici este periculoasa doar pentru purici, pentru oameni ''nu''.

---> Am cumparat si eu otrava pentru purici ''Regesc'' si acesta este cea mai buna otrava! big grin

--------> Cainele tau nu o sa mai aiba purici daca`l speli de 2 ori pe saptamana. cu acea solutie.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Catherine a răspuns:

Nu este periculoasa nici pentru tine nici pentru catel happy...

si Andarock acum depinde si de catelus, la unii isi face efectul acel tip de otrava la unii nu :*