| Elena_6387 a întrebat:

am dat bac-ul si am luat urmatoarele note, romana 5.40, istorie 5.0 si geografie 6.85. mi-a iesit media 5.75, ce ziceti sa fac, sa ma duc sa fac contestatie la istorie sau in toamna sa ma duc la marire? marirea pot sa o dau la doua obiecte sau numai la unul? multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai ce pierde daca faci contestatie la romana...

| pauula a răspuns:

Gramada

| Elena_6387 explică (pentru pauula):

Mai bine taci... daca ai luat bacul taci!

| pauula a răspuns (pentru Elena_6387):

Nu am luat bacul fiindca nu l-am datbig grintrec pe a 9-a doar.si stai calma ca am glumit stiu cum e

| Elena_6387 explică (pentru pauula):

Aha....vezi si tu ...ai grija ce faci, oricum se schimba pana ajungi tu in clasa a12 a

| pauula a răspuns (pentru Elena_6387):

Pana ajung eu...

| InnaBotezatu a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te duci si sa iti faci contestatiewinking