| denylov3 a întrebat:

BUna am de facut un fel de reportaj si sa intreb cel putin 10 persoane
de Ce de nu il vreau pe Basescu ca presedinte sau de ce vor sa il dea jos de la conducere. raspunsuri si >fundite:

2 răspunsuri:
| jhv a răspuns:

Pentru ca nu avem bani nu se satura cat ia si tot desfinteaza scoli dar nu se gandeste ca fiesa are nevoie de scoala deoarece nu stie sa numere
pana la 10

| dede123 a răspuns:

Hi! pai vrem sa il dam jos pentru ca nu conduce bine tara pentru ca rade de noi poporul pentru ca am facut o greseala cand l-am ales