| Stefan_Oprea_1999 a întrebat:

Salutare, tocmai am dat simularea pentru examenul de Bacalaureat pentru clasa a 11-a. Mi s-a parut super usor si am scris absolut tot, (desi la final am scris cam uratel, meh). Dar este o problema, cand mi-a dat cea de a doua foaie de examen pe care sa-mi continui ideile, eu am inceput cu cea de a doua pagina din nestiinta si din graba, deoarece am crezut ca functioneaza dupa modelul primei foi, chiar daca era pagina goala. Doamna mi-a spus ca este considerat semn si ca-mi poate anula lucrarea. SIncer, nu m-ar deranja asa de tare deoarece e doar o simulare de a 11-a si stiu ce am facut, dar chiar sunt curios sa-mi vad nota. Credeti ca vor fi exigenti profesorii mei si imi vor anula simularea?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu o sa ti-o anuleze, insa o sa-ti tina un "discurs" ca nu ai voie sa faci asta. Bucura-te ca ai gresit acum si nu la BAC.

| Stefan_Oprea_1999 explică (pentru anamariarot):

Pai m-am invatat minte, mai bine acum sa gresesc asa decat la BAC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti anuleaza nimeni simularea.