| Xonia a întrebat:

BUna.Am fata rotunda si ma gandeam ca atunci cand incepe vacanta de vara sa-mi fac breton pe o parte(eu sunt tunsa filat)dar mama mea zice ca nu imi sta bine cu breton ca am fata rotunda
Si daca ar fi sa ma tund si sa numi stea bine port bentite pe vara si sper sa-mi creasca incep iar schoala in toamna

Voi ce ziceti? sa imi fac sau nu breton pe o parte?

5 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Da. happy am si euhee hee si tot fata rotunda am tongue si imi sta destul de bine dupa parerea mea si a prietenilor mei; x

| masly a răspuns:

Eu am fata rotunda si imi sta ff bine asa fara nu imi place de locbig grin bafta

| CHILIPIR a răspuns:

O sa-ti stea bine

| zuzulici a răspuns:

Pai sa stii ca are dreptate mama ta pentru ca nu o sa-ti stea bine... insa nu se stie niciodata si nu vad de ce nu ai incerca, doar ai si un plan B in caz de pica primul :*