| maly_7288 a întrebat:

am fost de craciun la niste prieteni. Ei l-au mai invitat si pe un alt prieten de-al lor, are 15 ani. m-am inteles foarte bine cu el si dupa ce am plecat am aflat ca i-a cerut prietenei mele numarul de telefon si detalii despre mine apoi la cateva zile m-a sunat si am vb credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Normal!

| alessia a răspuns:

Mda. odata ce a cerut imf despre tine si nr de tel ...ar fi ceva adica simte ceva pentru tine.si mai incolo (daca o sa mai tii; legatura cu el) o sa inceapa sa te placa.si cine stie. daca si u o sa-l placi in viitorul apropiat poate o sa fiti impreuna.iti urez bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca da, te place daca i-a cerut nr de telefon si mai alessmugdetalii despre tine!:*
Pa, pa!