| Căpşunnă a întrebat:

Buna am google chrome si as vrea sa-mi schimb bara de sus, acum este abastra si as vrea sa o pun altfel dar nu stiu cum. Si verisoara mea il are tot pe google ch. si ii merge alte modele, forme apasa pe plus sus si ii da dar mie imi da niste pagini accesate. AJUTATI-MA VA ROGG! FUNDA+VOT~

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Https://tools.google.com/chrome/intl/ro/themes/index.html aici găseşti o grămadă de teme pentru Google Chrome happy Trebuie doar să apeşi "Aplicaţi tema"