| Ioana0308 a întrebat:

am in clasa mai multi baieti care imi tot arata ca ma plac dar sincer eu nu plac pe niciunul dintre ei si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ei si nu merge cu bataia ca pot sa ai dau si cu fieru-n cap ca tot nu ma lasa in pace!
fundita cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Pur si simplu nu le da satisfactie.
Lasa-i sa vorbeasca singuri, da-le cu flit si fa-i sa inteleaga ca nu-i placi. Eventual spune-le ca ai prieten, sau ceva de genu.

PS: Nu incerca cu bataia, demonstreaza-le ca esti o adevarata domnisoara. Nu batausa clasei.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Ignora-i. Nu-i baga in seama si o sa vezi ca o sa se plictiseasca sa fe ignorati odata si odata. Sau mai bine profita de ei. Fa-i sa-ti faca toate poftele devil

| Zberea_inesa_1993 a răspuns:

Mai bine ai inventa ceva ca ar face ceva rau si ii pirasti la profesor sau diriginte, apoi ei o sa te urasca pentru asta si gata! dar nu cred ca o sa dureze multsad