| Nobody11111 a întrebat:

am in pc un folder cu poze,problema e ca numai pot sa-l deschis deoarece i-am facut comanda rapida si floderul "principal" l-am sters din greseala si acum imi zice ca numai pot sa deschid comanda rapida fara acel folder, ce pot sa fac? numai am pozele acelea in alta parte.imi spune ca "elementul care se refera la aceasta comanda rapida s-a modificat sau s-a sters astfel inacat aceasta comanda rapida nu va mai functiona" ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Descarcă și instalează programul Recuva de la firma Piriform.
Te va ajuta să recuperezi (o parte dintre) pozele șterse accidental. Asta, evident, dacă nu le mai poți recupera din RecycleBin (coșul de gunoi window$).

| Axys a răspuns:

Vezi daca mai ai in cosul de gunoi big grin din pc, sper ca nu ai fost prea harnica si l-ai dus happy imi pare rau sincer am patit-o si eu sad

| Nobody11111 explică (pentru Axys):

Le-am sters si din cos sad

| Axys a răspuns:

Dar! vezi tu de obicei unele fisiere mai ramain in Windows! dar diferea intre ele unele se pot sterge iar altele nu pentru ca daca ti un windows cu licenta sau fara licenta cam tot aceeiasi problema o intampini pentru ca ele sun asaa facute inat sa aiba si cate o buba deci ori recuperezi din recycle bin ori incerci sa te uiti pe acesc video :) sper ca am putut ajuta cumva https://www.youtube.com/watch?v=ikMgxicUf6Y :-*

| TonyTZu a răspuns:

Vezi ca exista la pc sistem resetore dai acolo si dai cu 3 sau 1 saptamana in urma eu asa am facut cu un joc si a mers

| Nobody11111 explică (pentru TonyTZu):

Unde sa caut?

| TonyTZu a răspuns (pentru Nobody11111):

Eu am windows Xp si asa e la mine.Dau la start-All programs-Accesories-System tools si dupa scrie undeva System Resetore dai pe el si setezi acolo