| anomiserarac1996 a întrebat:

Ajutorr crying am programul acela web-status-yahoo.ro (adica programul acela cu care poti afisa la statusul de la yahoo messenger ce asculti tu in winamp ) si nu stiu cum sal dez-instalez ma poate ajuta cineva. adica sa-mi spuna cum pot face sal dez-instalez? dau funda crying

3 răspunsuri:
| Aperfectcircle a răspuns:

Cauti numele folderului in Program Files si il stergi, asta dupa ce inchizi messengerul si winampul.

| FIERARU a răspuns:

In primul rand apesi unde scrie startstanga jos dupa aceea pe control panel dupa aceea pe add or remove programs dupa iti arata lista cu progamelor instalate si il vei gasi acolo si apesi pe remove. funda?

| anomiserarac1996 explică (pentru FIERARU):

Nu-mi apare in lista de programe si de aia am pus intrebarea pe net ca nu stiam ce altceva sa fac sad