| Cristina_Andreea_1998_zbX8 a întrebat:

Am internet pe mobil la abonament dar nu merge. Spuneți.mi și mie ce trebuie sa fac să mearga, adică să umblu la setări... P.S : am LG kp502 Fundiță!

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Du-te la un repezentant al firmei de unde ai abonamentul. Vodafone, Cosmote sau Orange, sunt niste setări specifice.big grin

4 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Daca esti pe Vodafone, incearca sa suni la *222 apoi tastele 3, 5, 0 la interval de 2-3 secunde si ti se va face legatura cu un operator. Cere-i setarile de internet pentru modelul telefonului tau!
Succes!

| aishastefi8 a răspuns:

Buna! Si mie mi se intampla la fel dar incearca cartela in alt telefon si veziwinking

| Cristina_Andreea_1998_zbX8 explică (pentru aishastefi8):

Cred ca trebuie. sa umblu la setari.sad ..am abonament la cosmote.nu sti cu ce trebuie sa completez pe acolo laughing?

| dragos9234 a răspuns:

Iti trebuie setarile pentru internet.
Suna la compania de la care ai cartlea