| florentina838282 a întrebat:

Bună! Am mai pus o intrebare asemănătoare doar ca au existat unele neînțelegeri asa ca o sa o scriu iar. Daca am buzele gurii mici (am 14 ani) pot sa creasca putin mai mari decat sunt? Dau funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Buzele, gura si fata nu cresc mai mari ca nu ti se modifica fizionomia fetei, dar daca te ingrasi se va lati fata, aparand grasime pe fata, largainduti-se falcile dar nu si buzele.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Cred ca merge decat daca iti bagi botox si dupa o sa arate prea rau

| Adelina4679 a răspuns:

Nu