| Allina1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Acum cateva zile m-am imbatat tare si nu mai tin minte nimic. Stiu doar ca m-au dus niste baieti acasa in brate, m-a vazut si mama in halul in care eram si ca toti cei de pe afara radeau si imi faceau poze. Acum imi este extrem de rusine mai ales ca s-a aflat si nu am curajul nici sa ies din casa. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Da, uite asta e ai greșit treci peste. Toți am trecut prin situații penibile în care ne-am făcut de râs, am fost oameni model până când am greșit nu căci "Omul din greșeli învață"

Ai fost tentantă, iar acum ști că uni își bat joc de greșelile altora "bravo lor"
Tu ignorăi, da mama ta a văzut multe și a trecut prin multe, fi alături de ea.

Ce să faci să ignori că "Oameni vin și pleacă" nu fă caz din asta și nu asculta gurile rele.
E de ajuns răutatea și umilirea prin care ai trecut ca să vezi cum e cu băieții și cu așa-zișii tăi prieteni,

Poate uni te-au sfătuit să te oprești, oameni buni fi ca iei și urmează-le sfatul e viitor.

Am avut și eu o colegă care s-a îmbătat a trecut peste și a rămas la fel de mândră laughing

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da cand ai luat prima gura de alcool nu ti a fost rusine? atunci a fost cool nu?

asta e... iti asumi

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De acum faci sa demonstrezi ca a fost un accident, nu ti-ai cunoscut limita, acum stii. Sau te tii tare de meserie sa nu-i dezamagesti pe aia care au apreciat spectacolul si mai asteapta. Nu te speria, nu-ti ia nimeni capul, vine vremea cand uiti si apoi vei rade si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti inainte sa te imbeti incat sa nu mai poti sta pe picioare. Eu sunt baiat si niciodata nu m-am imbatat incat sa nu mai gandesc. Ce poti sa faci? Asuma-ti ce ai facut, mergi mai departe si nu mai repeta prostia asta. Sa nu-ti mai fie rusine ca se va uita si in fond, sunt alte persoane care au facut-o mai grav!winking

| BeautifulSunflower a răspuns:

Inainte sa te imbeti, erai cu cineva? Pe baietii aia ii cunosti, stii cum ii cheama? Eu zic, sa ii intrebi ce s-a intamplat. Sau macar la barul unde ai fost, avand in vedere ca ai devenit,, populara" in seara aia, poate te mai tine minte bodyguard-ul sau barman-ul si iti pot spune mai multe evenimente.

| Allina1 explică (pentru BeautifulSunflower):

Pai s-a intamplat intr-un sat unde "gurile oamenilor " sunt peste tot. Ii cunosc stiu ca m-au carat pe umeri, in brate pana acasa.

| Allina1 explică (pentru BeautifulSunflower):

Si partea si mai proasta este ca eu eram genul "de fata " model.

| darrio2007 a răspuns (pentru Allina1):

Tot model esti si acum.

| andradadecu a răspuns:

Iesi cu capul sus si nu te da batuta. arata-le tuturor ca nu iti este rusine de ce ai facut si fii cu zambetul pe buze