| Puffi a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor! Eu am stat 10 luni de zile cu un baiat ne vedeam zi de zii dormeam, mancam, stateam, etc. faceam totu impreuana. dar existau certuri din nimicuri pana intr-o zi cand ne-am despartit de tot el atunci a incercat o relatie cu alta fata a stat cu ea timp de 1-2 luni timp in care imi dadea msg ca i e dor de mine ca vrea sa ne vedem ne-am vazut de 2 ori. eu sunt distrusa am intrat in cea mai mare depresie ma gandesc ca mai bine ar fi daca as muri plang zi de zi, ei bine intr-o zi mi-a zis sa ne vedem am acceptat bine inteles, mi-a zis ca renunta la prietena lui pentru noi love struck ca ma iubeste dar este prea tarziu parintii mei se opun intr-un mod sever relatiei noastre, desi eu am luptat a 2-a zi imi zice ca nu m-am schimbat deloc si ca i pare rau ca a lasat-o pe ea pentru mine, pur si simplu sunt distrusa vreau sa trec peste sad dar nu pot

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Uite, toti, cel putin majoritatea :-? trecem prin cazuri din astea.Intr.o relatie mereu se intampla asa: unul pune PREA mult suflet si celalalt apoi isi bate joc ♥. Ei bine nu chiar si.n cazul tau a fost asa, pana la sfarsit. Imi pare chiar rau pentru tine si stiu ca nu te.am ajutat prea mult, dar uite, incearca sa mergi afara, sau intr.un loc linistit unde te poti regasi. Asculta melodia asta : http://www.youtube.com/......ttp?/watch si gandeste.te la momentele frumoase petrecute impreuna, chiar daca plangi NU CONTEAZA. Adu.ti doar aminte de momentele si clipele in care radeati de numa` numa. Sau de clipe formidabile din viata ta 8->. Sunt sigura ca au fost multe ♥. O seara frumoasa si... omorul nu e o solutie :-*

| Puffi explică (pentru Alexăndruţaa):

Nu crezi ca daca ma gadesc la tot ce am petrecut cu el... toate cele frumoase imi fac mai mult rau?sad pentru ca nu mai este langa mine acum... pur si simplu ma simt distrusa am intrat in cea mai mare depresie a vietii mele niciodata nu am fost asa :9 pentru simplu fapt ca am iubit sad si inca iubesc, eu stiam ca atunci cand iubesti esti fericit nu ca crying sunt muuulte de spus pe care le tin in mine sad

| Puffi explică (pentru Alexăndruţaa):

Cum adica la mine nu a fost asa pana la sfarsit?sad ca tot eu am fost si sunt cea care sufera si el e cu alta acum :9

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Puffi):

Nu. nu cred ca-ti faci mai mult rau kiss. Vei incepe sa razi daca te gandesti la momentele cand ati ras impreuna. Poate nu acum, dar mai incolobatting eyelashes.

| Puffi explică (pentru Alexăndruţaa):

Nu stiu ce sa zic! cert e ca acum nu cred ca as vrea sa ma gandesc la el sad :*:*:*:**:*