| rralu123 a întrebat:

Ce sa ma fac? diriga/profa de mate ma mutat din banca(unde stateam cu BFF-ul meu)si nu ma lasa sa ma mut(probabil fiindca e o ***. Deci cum sa o conving sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

Sfatul meu (la mine a mers si eram in aceeasi situatie): Fa o fata din aia adorabila si du-te si spune-i dirigintei ca iti doresti foarte mult sa stai unde ai fost ca va intelegeti bine si ca ii promiti ca nu veti vorbi in timpul orei.Ar fi bine sa te ajute si colegul sau colega.