| babydools a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, sa incepem happy Am 15 ani si de aproximativ 3 luni de zile am o relatie cu un baiat de 22 de ani >:" stiu ca poate diferenta de ani este cam mare dar nu conteaza, de fapt ce conteaza cu adevarat este ca ne iubim foarte mult di nu putem sta unu fara celalalt, de ceva timp incerc sa le spun parintilor de noi2 dar nu gasesc nici un moment oportun sa o fac sad face presiuni asupra mea pe motivul asta, si intr-un fel il inteleg pentru ca si mie mi-ar placea sa stie toata lumea de noi ( o parte din prieteni stiu deja) deci am nevoie de niste sfaturi nu stiu orice sa pot sa prind curajul si sa le zic alor mei... :*:*:* fundita celo care ma ajuta :X:X:X

Răspuns Câştigător
| angel11 a răspuns:

Hmm... te inteleg si eu sunt cu cineva mult mai mare ca mine, dar nu asta conteaza big grin mama mea este de acord cu el pentru ca stie ca il iubesc incearca sa vorbesti cu ei, spune-le cat de mult il iubesti...varsta nu conteaza, mai ales in zilele noastre. Bafta!

| babydools explică (pentru angel11):

E greu inceputu` ...nu imi gasesc cuvintele ca apoi ar fi usor :-s

3 răspunsuri:
| angel11 a răspuns:

Fa-ti curaj... sper ca vor intelege :* BAFTA!

| babydools explică (pentru angel11):

Multumesc pentru incurajare :* angel11....Totul a fost OK nu stiu de ce imi faceam atatea griji big hug :X:X