| anamariascarlet a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi...eu sunt o persoana timida, adica: atunci cand vorbesc cu o persoana necunoscuta, nu prea stiu ce sa spun..mai pe scurt nu prea stiu cum sa imi fac prieteni sad. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de prieteni, mai bine singura si linistita. Si ce daca esti timida? Voi de ce vreti sa scapati de timiditate? Mie mi se pare draguta la fel si baietilor. Asta tine de inocenta si este un atuu dupa parerea mea. ( si eu sunt destul de timida la prima vedere ) Cine vrea sa te cunoasca, te va cunoaste si va veni la tine. Nu alerga dupa prieteni, nu ai nimic de castigat de pe urma unor prietenii false.

| anamariascarlet explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! O sa iau in considerare raspunsul tau.

1 răspuns: