| Edy1995 a întrebat:

Am nevoie de un antivirus foarte bun! Care credeti ca e cel mai bun antivirus?

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

U am MCAfee si nu ma dezamageste.gasesti o multime pe www.filehipo.com

| pwp a răspuns:

NOD32
stiu ca asta e cel mai bun happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Avira AntiVir! Eu pe asta il am. Rezolva orice virus. Uite iti dau site-ul de unde sa-l iei http://www.free-av.com/. Bafta!

| ColorfullColors a răspuns:

Eu am Avira si n-am avut nici o problema cu el.

Succes!

| DSGline a răspuns:

Kaspersky si eset4 dar si norton

| C1p1 a răspuns:

Nod32 happy

| Smekerutzul a răspuns:

Am eu 3 programe foarte bune:1)registry mechanic:daca gaseste vreo defectiune, te intrerupe din orice, scaneaza, si dqaca nu ii dai stop, el sterge virusii sau problemele 2)anivirus avira personal:dupa o perioada, ii dai scan, iti pune toate defectiunile, ii dai terminare, si sterge virusii 3)(asta nu este dovedit de bun)ATI a si mai este unul 4)Malwarebytes Anti-Malvare. ma bucur ca te-am ajutat