| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie de un sfat, cu ceva timp in urma,mai exact in februarie am cunoscut o fata pe internet,am devenit prietene bune,in ciuda tachinarilor si certurilor,dar acum o luna ea si-a sters contul de facebook fara vreo explicatie,afland de la un prieten comun ca ea este bolnava grav, acum 2 saptamani am incercat sa o sun,i-am dat un mesaj iar ea mi-a raspuns ca are cancer,mi-e dor de ea, o iubesc,ma simt legata spiritual si sufletesc de ea,stiu ca pare aiurea,dar vreau sa reiau legatura cu ea ca inainte,zilnic vorbeam,s-o fac sa nu se inchida,dar ea sta la Ploiesti iar eu la Bacau,o vizita nu stiu ce sa zic,nu prea curand,nu cunosc Ploiestiul,si nici adresa ei,as vrea niste sfaturi serioase chiar simt ceva pentru ea, e prietena mea [not bi]

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si faptul ca vorbesti cu ea la telefon este destul. Mai sun-o si daca nu raspunde sun-o cu numar ascuns.