| andreeadanielaionescu12 a întrebat:

am nevoie de un sfat in legatura cu iubitul meu.
suntem impreuna de 10 luni am stat zii de zii cu el sad dar de 4 zile nu mai vb pentru el spune ca vrea sa-l las un timp sad ...mai liber si nu stiu dc sad. in astea 10 luni numai cu mine statea si ma certam cu el ca nu ma lasa sa plec acasa, vroia sa stau cu el. si acum imi sp cavrea un timp singur, nu inteleg sad il iubesc mult sad

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Buna! Ca in orice relatie exista si parti rele pe langa cele bune. Daca vrea sa fie un timp singur asta nu inseamna ca nu te mai iubeste sau nu te mai vrea.Ca orice persoana are si el nevoie de un timp care sa fie numai pentru el, iar daca el iti cere asta ar trebuie sa-i respecti decizia.Dar nu uita, daca tu il iubesti, si el te iubeste, atunci nimic nu poate merge rau happy

| Mirunelu a răspuns:

Are nevoie de putin timp doar pentru el. Ati stat 10 luni impreuna zi de zi, simte si el nevoia sa mai fie si singur. Inca te iubeste, lasa-l cateva zile sa respire si apoi totul va fi in regula.

| altrix a răspuns:

Stiu ce simte prietenul tau happy si eu am acelasi sentiment. chiar odata pe saptamana.
sunt zile cand un baiat vrea sa stea singur si izolat de toti.
nu te speria, te iubeste, daca il intelegi o sa ajungi ca mine si prietena mea. avem 1 an si 9 luni impreuna si cand ii spun sa ma lase ca nu am chef, ma lasa, cu mici figuri de ale ei dar ma lasa.
dai un timp si o sa vina la tine cu acceasi dragoste ca in ultimele 9 lunitongue

| LooolaaBooolaa a răspuns:

Nu accepta asta! Te-o iubi el...sau cel putin asa zice, dar daca nu iti zice de ce e suparat sau ce o avea el zic ca trebuie sa il ameninti ca te desparti de el.Asa zic eu happy