| ღDiissyღ a întrebat:

Hey!
Am o nelamurire legata de un baiat. El locuieste in Italia si vine infiecare vara in Romania la bunica lui. Anyway, cand vine mergem pe'afara cu mai multi prieteni. Ideea este ca tot timpul ma ia peste picior, se leaga de mine din orice dar cand stam pe patura de exemplu numa langa mine sta si incearca sa se apropie de mine. Ma dispera ca nu stiu ce vrea sa imi demonstreze! Imi baga in cap tot felul de prostii iar cand a venit in Romania prietenii lui ii ziceau "Uite, a vent iubita ta!" si nu a reactionat deloc iar el de obicei sare zi zice ca nu ii adevarat!thinking Imi explica si mie cineva?winking

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intamplari din copilarie.

| Xtadelo a răspuns:

thinking
Pentru el un joc.
Tu il placi dar el te considera doar o prietena.
Poate are o prietena in Italia, nu mai pune la suflet toate glumele lui happy
Intreaba-l de ce se comporta asa, sigur o sa clarificati situatia.

| ღDiissyღ explică (pentru Xtadelo):

Mie nu imi place de el asa mult dar el inventeaza ca are o ''iubita'' dar il cunosc bine si minte. Anul trecut fugea dupa mine sa ma sarute si eu tipam ''Bunica lui...'' ca era la balcon laughing

| Alllllexandra a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Cum il cheama pe baiat?confused

| ღDiissyღ explică (pentru Alllllexandra):

De ce conteaza? laughing

| Alllllexandra a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Vreau eu sa stiulaughing

| ღDiissyღ explică (pentru Alllllexandra):

Pai il cheama Vlad, dar eu ii spun Vladi ca asa m'a rugat thinking

| Xtadelo a răspuns:

thinking
Poate daca anul trecut el alerga dupa tine, acum s-a saturat. sad
Discuta cu el. happy

| ღDiissyღ explică (pentru Xtadelo):

Ok dar se poarta la fel ca anul trecut cu mine thinking

| Niiiicu a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu el pentru a sti ce sa facihappywinking

| cosmy4ever a răspuns:

E posibil sa te placa...Intrebarea este: tu il placi sau il consideri numai un prieten?

| ღDiissyღ explică (pentru cosmy4ever):

Nu stiu! Adica parca imi place ca se poarta asa cu mie. Prietenii mei zic ca nu se poarta asa cand eu nu sunt cu ei.