| rosesonfire a întrebat:

am nevoie sa merg la psihologul scolii pentru a scapa de depresie.
Cum sa o conving pe mama sa ma lase? Ea e de parere ca doar ea ma poate ajuta si ca doar ei trebuie sa ii spun problemele mele. O data dusa la psiholog, zice ea, esti cotat drept nebun.
Ce fac daca vor rade colegii de mine? Daca ma vor vedea intrand in cabinetul psihologului si ma vor crede nebuna?

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Nu ai nevoie de acordul ei, si nici de sfaturile ei daca e atat de inchisa la minte. Astea-s conceptii de taran de la coada vacii.
In legatura cu colegii, invata de pe acum sa dezvolti o durere grava in **** fata de ce cred altii, majoritatea oamenilor sunt niste cretini si jumatate, chiar iti pasa ce crede un cretin? La dracu probabil ca si tu esti o cretina dar iti dau un sfat bine intentionat pentru ca asa-s eu, un om cu suflet mare.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Si eu merg si colegii mei nu stiu. Vorbeste cu dirigintele, parintii mei nici nu stiu.E bine ca realizezi ca trebuie sa faci ceva pentru tine. Pupici!

| SelluMarrie a răspuns:

Din cate stiu psihologul scolii nu costa.deci nu trebuie sa ceri nimanui bani! Poti sa te duci fara ca nimeni sa stie, nici mama ta, nici colegii tai! Bafta!

| Anonimoak a răspuns:

Nu stiu cum de mama ta ti-a sp ca, colegii tai rad de tine si ca lumea spune despre tine ca esti nebuna.dar a gresit.la psiholog nu merg doar cei nebuni ci si cei care au ceva de lamurit.sau au ceva pe suflet si ceea ce vorbiti ramane intre voi si te va ajuta mult. sper ca te-am ajutat.