| bilushca a întrebat:

am nevoie urgent de o consolare.sau mai degraba o interpretare.am fost cu un baiat din cls care s-a tinut mult timp de mine.imi zicea ca sunt frumoasa ca ma iubeste mult.ca s-a indragostit de mine si chestii de astea.si stiu ca tinea la mine. dar l-am ranit.intr-un sfarsit am acceptat sa fiu cu el. dar nu l am lasat sa ma sarute si ne am despartit.eu nu eram sigura de ce simteam pentru el. dar acum stiu.si e tarziu.ne am certat ingrozitor. mi a zis si zice cuvinte urate. dar privirea din ochii lui.pare ca inca tine la mine. e rau ca suntem in aceeasi clasa.sad... oare mai am vreo sansa cu el? mai ales ca nu demult mi a trimis un mesaj ca ma iubeste dar ca nu vrea sa ma mai vada.sunt foarte trista din cauza lui

2 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Salutare draga mea! Din pacate ne dam seama cat de valoros este un om pentru noi atunci cand il pierdem.Din cate spui tu, el inca te mai iubeste.Din pacate tu l-ai ranit, desi nu ai vrut.Din fericire poti repara aceasta situatie spunadu-i ce simti pentru el si cat de rau iti pare ca l-ai ranit. Vorbele spuse cu sinceritate sunt pansamentul sufletului.Promite-i ca nu il vei mai rani si roga-l sa va mai dati o sansa! Incercarea moarte nu are! Iati inima in diti si spune cat de rau iti pare, arata-i sentimentele tale!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Buna. Imi pare rau pentru tine. stiu cum e sa ai o relatie in aceeasi clasa ca si la mine sunt doi in clasa care au fost impreuna si acum se cearta intruna se injura si etc etc.
Daca tu il placi si zici ca si el inca te place de ce nu ii spui sa va impacati?
sau te apropii de el si deveniti amici mai buni.
Nu stiu ce sa zic. stiu ca e ranit dar asa e dragostea. oricum tu vei gasi pe altcineva si el la fel.
poate nu ati fost facuti unul pentru celalalt. Cerei iertare. stiu ca iti pare rau pentru ce ai facut, dar incearca ce ti-am zis eu sau poti sa-l uiti [ pacat ca sunteti in aceeasi clasa ]
Nu mai fii SupP. te rogg.
Papa puup >big grin