| anonim_4396 a întrebat:

am o foarte mare problema! cred ca mi-am sters placa de sunet din greseala. am dat odata la add\remove programs si am sters de-acolo cateva chestii si apoi nu mi s-a mai auzit sunetul la PC.ma ajutati va rog? nu stiu ce sa fac saddau funda tuturor celor care dau un raspuns ajutatorbig grin

Răspuns Câştigător
| midlleearth a răspuns:

Cand ai cumparat unitatea ti-a dat si un CD la ea...pe el sunt driverele printre care si cea de sunet pe care ai sters-o.instaleaz-o din nou si iti va merge...sincer

| izabusa a răspuns (pentru midlleearth):

Mscred ca o sa increc!happy

1 răspuns: