| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebara nu stiu daca imi place de o fata de ceva timp ne tot injuram in orice loc nu conteaza unde am fi incepem sa ne jignim ori eu ori ea si daca ma gandesc bine acum un an ea spunea uau la orice lucru pe carel faceam eu aproape la roice lucru si ne salut o intrebam ce face si ea imi raspundea frumos si se uita la mine am observat dar acum nu stiu ce e cu noi si eram prieteni din copilarie dar nu stiu daca imi mai place de ea pentru ca toate vara m-am gandit la alta fata

3 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Bunahappy. Dar ce mod ai de a place o fata. Astea sunt copilarii. Daca te-ai gandit tot timpul la alta fata e posibil sa nu placi fata aia cu care te injuri tu. Dar nu stiu eu acum ce e in sufletul tau. Din ce am inteles in cap ai alta fata, iar in suflet alta fata. Gandeste-te ce vrei, care e mai speciala.tu stii. happy

| craist a răspuns:

Cum sa zici ma ca nu stii daca iti place o fata ma? laughing) eti nebun laughing pai ori iti place ori nu e foarte dar foarte simplu dar dupa cum vad si din nume asta e doar o intrebare la HOHA sa fie pusa ba facetiva un serviciu ma nu va nai pierdeti vremea ma rolling on the floor hao sal

| XxCataGramaxX a răspuns:

Daca iti place de ea trebuie sa ai ceva in suflet, dar si daca nu iti place nu trebuie sa o jignesti pentru ca ea e fata. daca ea te jigneste spune-i ca e asa cum spune ea si o sa isi dea seama ca vorbeste singura si o sa va impacati. si daca chiar iti place de ea vorbeste si tu mai frumos cu ea.
Sper ca ai inteles ce am spus! FUNDA :d?